Afgelopen maand hadden we een heerlijk etentje met onze collega's én partners bij Hotel de Goudfazant in Amsterdam.

Voor de partners natuurlijk leuk om ein-de-lijk een beeld te krijgen van alle collega's waar ongetwijfeld thuis vaak over gesproken is (alleen maar goede woorden uiteraard). En voor ons een mooie gelegenheid om een indruk te krijgen van het persoonlijke leven van onze collega's. Zo leer je elkaar toch op een andere manier kennen dan alleen op de werkvloer.

Het etentje was niet alleen gezellig én lekker, maar ook belangrijk voor onze samenwerking. Elkaar beter leren kennen zal leiden tot een effectievere samenwerking, betere communicatie en begrip van elkaars bijdrage aan het team. Wat de werksfeer en onze prachtige projecten ten goede komt.

Daarbij een mooi moment om terug te kijken naar wat we met het team hebben bereikt en wat we nog willen bereiken. Om hier vervolgens een beetje over op te scheppen tegenover onze partners. 🦚

Al met al een geslaagde avond en we kijken uit naar de een volgende gelegenheid om elkaar (nog) beter te leren kennen!

Voordat je gaat, er is nog een toetje!

  • Technologie moet verbinden

    Profiel foto van Remco van den Hout

    Remco van den Hout

    15 januari 20261 min
  • Zorg voor herkenbaarheid

    Profiel foto van Remco van den Hout

    Remco van den Hout

    13 januari 20261 min
  • Zin in een avond vol frisse perspectieven op leren?

    Logo van Digital Chefs

    Digital Chefs

    6 januari 20261 min